Gwyneth Paltrow martohet me Brad Falchuk

Gwyneth Paltrow do të martohet me producentin e “Glee” Brad Falchuk.

Me një postim në Instagram aktorja ka lajmëruar fejesën e saj.

“Ne ndjehemi jashtëzakonisht me fat që jemi takuar në këtë moment të jetës tonë, kur sukseset dhe dështimet tona mund të jenë një bazë solide për një marrëdhënie të shëndetshme dhe të lumtur”, shkruan çifti në njoftimin e dasmës.

Pas dy vjetësh bashkëjetesë, aktorja 45-vjeçare përfundimisht vendosi të martohej duke lënë pas martesën me Chris Martin pas 11 vitesh dhe dy fëmijëve, Apple, 13 dhe Moisiut, 11.