Gold Ag surprizohet nga fansat, ja si i falenderon! (VIDEO)

Reperi i njohur Gold Ag i cili ishte i ftuar në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel ngelet tejet i surprizuar nga fansat e tij, për të kuptuar befasin e tyre dhe reagimin e Goldit  klikoni linkun e mëposhtëm./GazetaTribuna/