Gigi Hadid në romancë të re? Fotografohet me këtë mashkull në veturë

Gigi Hadid duket se ka filluar një romancë të re.

Gigi Hadid është fotografuar duke vozitur me Tyler Cameron në Nju Jork, shkruan People.

Supermodelja dhe Cameron u panë bashkë për herë të parë në fillim të gushtit. Gigi Hadid dhe Tyler Cameron po përflitet se kanë nisur një romancë.

Supermodelja, 24 vjeçe, dhe drejtuesi i Bachelorette, 26 vjeç, u fotografuan bashkë duke shëtitur në qytetin e Nju Jorkut të enjten në mbrëmje, pak javë pasi dyshja filluan publikisht të kalonin kohën së bashku.

Në fotot e reja të siguruara nga “People”, Hadid shihet teksa drejton timonin, ndërsa Cameron ishte fjetur në ulësen e paragjerëve.