Genta tregon pamje të reja nga klipi (Foto)

Genta Ismajli ka postuar fotografi të reja ku tregon se si do duket në klip.

Shumë shpejtë do dalë kënga ‘Shkurt e shqip’ me videoklip dhe deri tani kemi parë disa nga fotografitë me pamje të këngëtares, transmeton Lajmi.net.

Sellma dhe Kaci janë përkujdesur për dukjen e Gentës në klip dhe si gjithmonë, ajo pritet të duket në çdo skenë më bukur se në tjetrën.

Kënga është bashkëpunim me Labinot Tahirin e edhe ai është parë në sheshxhirim.

Image