Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit

Genta erdhi krejt ndryshe në fotosesionin e ri.

Genta Ismajli ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri.

Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e njohën nga ndryshimi drastik.

Së fundi, ajo pozoi e veshur me një palë pantallona të zi e këmishë të bardhë dhe dukej shumë elegante.

Për ndryshe, Genta ka paralajmëruar rikthimin me një projekt të ri muzikor, në bashkëpunim me një artist të njohur turk.