Genta dhe Labi shumë shpejtë sjellin hitin

Këngëtarët e njohur Genta Ismaili dhe Labinot Tahiri i kanë bashkuar zërat për të sjell një bashkëpunim të fuqishëm.

Që të dy këngëtarë shumë të suksesshëm në zhanrin që ata këndojnë do të vijnë këtë sezon me këngën “Shkurt e Shqip”. Kjo këngë është punuar nga Bini Studio me teskt të Avni Qahilit, ndërsa klipin e ka bërë produksioni “Urban Graphic”.

Menaxheri i Labit, Bini Nebihu për Indeksonline ka dhënë detaje rreth klipit dhe këngës kështu duke treguar që ky bashkëpunim do të publikohet të shtunën.