Gent Fatali i lidhur me motrën e Loredanës

Gent Fatali zbuloi se është në një lidhje të re.

Prej muaj ai ishte përfolur për një romancë me një vajzë të bukur brune, së cilës i linte shpesh herë komente në fotot e Instagramit.

Por dje Gent Fatali publikoi foton e parë me Rozafën, edhe pse sërish u mundua t’i fshihte fytyrën! Të dy të veshur me të kuqe, çifti realizoi një foto mjaft të bukur.

Dhe kush na është kjo vajzë do të thoni!

Ajo është motra e Loredana Zefit, Rozafa, e cila ka një ngjashmëri të madhe me reperen.

Rozafa ka mbi 7400 ndjekës në Instagram, madje burime për “Iconstyle.al” bëjnë me dije se ajo po tenton të bëhet blogere.

Me sa duket, Gent Fatali dhe Mozzik janë baxhanakë.