Fotot e nxehta të videos së Heidi Klum

Titullohet “Fire Meet Gasoline” (zjarri që takohet me benzinën) kënga e re e Sia.

Protagonistë të videos plot adrenalinë janë të drejtuar nga Francesco Carrozzini janë supermodelja gjermane Heidi Klum dhe kiliani Pedro Pascal, ylli i Game of Thrones.

Shijoni fotot për më shumë.

Heidi-Klum-Pedro-Pascal-Fire-Meet-Gasoline-9

Heidi Klum Pedro Pascal Fire Meet Gasoline 10Heidi Klum Pedro Pascal Fire Meet Gasoline 11Heidi Klum Pedro Pascal Fire Meet Gasoline 12Heidi Klum Fire Meet Gasoline reggiseno Heidi Klum Intimates DelicatesseHeidi Klum Pedro Pascal Fire Meet Gasoline 15