Fotoja që e bëri të qajë tërë natën Labinot Tahirin (Foto)

Labinot Tahiri po vazhdon me misionin e tij human. Këngëtari nga Ferizaji ka treguar se ka qarë tërë natën në një foto të postuar në adresë të tij. Labi ka thënë se është emocionuar kur për një moment ka menduar se çka do të bënte nëse do të ishte i pa punë dhe vajza në foto do të ishte e tij.

“Nuk e di se kush e ka bêrë këtë shkrim, por gjithë natên kam mendu, po në qoftëse unë nuk jam në jetë dhe i pa punë çka për vajzen time që mund të ishte në këtë foto????!!
Me lot kam qarë mbrëm, me vjen mirë për ju që zgjodhet besimin në mua.
Deri sa të vdes nuk u’a keqperdori, ndersa për Botën tjetër nuk e di se si është.!
Eh vajzat janë ato që edhe në vogeli edhe kur të rritën të japin dashuri,,, por në kêso raste të prejnë shpirtin sepse loti vajzave nuk del pa patur dhimbje zemra e saj.!
Askush nuk i do kêta lot, por hallin e kësaj fotoje vertet se nuk e kam vetêm për femijet e mi, por per te gjithe femijet e juaj” shkruan Labi në Facebook, duke e publikuar edhe foton që e bëri të qajë./Indeksonline/