Fejohet Morena Taraku !

Modelja Morena Taraku , shpesh here ka qene te fokusin e mediave dhe portaleve per jeten  e saj luksoze qe ben gjithashtu edhe per lidhjet e saja.

Koheve te fundit eshte perfolur per nje lidhje te saj me nje biznismen te huaj , mirepo pa asnje koment nga ana e saje !

Ndersa sot ne mesdite ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social Snapchat me pershkrimin ” I said Yes” dhe me nje unaze mer gur diamant ne doren e saj.