Fatjoni: Pse e krahasova Veselin me serbët? (Video)

Fatjon Hysenbelliu ka qenë njëri nga pjesëmarrësit e edicionit të tetë të realit-shout, “Big Brother Albania 8”, i cili përfundoi javë më parë.

Ai ishte një nga personat i cili ka provokuar vazhdimisht banorët, në mesin e të cilëve dhe Veselin, fituesin e këtij edicioni.

Madje, Fatjoni i kishte bërë një krahasim Veselit me serbët, gjë e cila ishte diskutuar shumë.

Për këto dhe shumëçka tjetër, Fatjoni ka folur në një intervistë për emisionin “Express” të KTV-së.