Fansat ‘masakrojnë’ Noizyn, e akuzojnë se përdori fotoshop

Është reperi më i komentuar shqiptar.

Por, ndonëse është i dashur për publikun, kësaj radhe Noizy ka qenë cak i fansave për kritika dhe akuza, shkruan lajmi.net

Kanë qenë faqja ‘Vipat e Bllokut’ ata që kanë hedhur një fotografi të reperit për të cilin thuhet se ka përdorë fotoshop për ta rregulluar veshin e tij, por në fakt ka devijuar pjesën sipër veshit.

Se cila është e vërteta në këtë mes, e di vetëm Noizy./Lajmi.net/

screenshot_1trtrretr