Era sërish shfaqet me shumë stil, vëmendja shkon tek çizmet

Këngëtarja Era Istrefi është një prej artisteve që është ngjitur në skenën ndërkombëtare.

Krahas familjarëve të saj, të cilët ditën e sotme e kanë shfrytëzuar për tu relaksuar në skijim, ajo i është drejtuar studios muzikore, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram, Era ka hedhur disa fotografi në të cilat shfaqet me shumë stil siç bën zakonisht.

E veshur në një bluzë që pjesën e belit e kishte të tejdukshme, Era tregonte format, ndërsa në fokus i vinte çizmet takat e të cilave janë në formë çakmaku.

Kujtojmë që këngëtarja së fundi ka qenë e përfolur edhe për ndarjen nga i dashuri dhe menaxheri i saj, Faton Shoshi.