Eni Koçi e krahason veten me ëmbëlsirë

Eni Koçi duket se është dashuruar në veten.

Këngëtarja Eni Koçi duket se është dashuruar në veten dhe këtë përshtypje na e la pas publikimit të një fotografie në Instagram.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin shihet duke ngrënë ëmbëlsirë dhe përshkrimi që i ka bërë imazhit ka marrë vëmendjen.

“Kush eshte embelsira ne kete foto???”, ka shkruar ajo pranë fotos, kështu duke e krahasuar veten me ëmbëlsirë.