Enca Haxhia publikon pak nga kënga e saj e re

Enca Haxhia e ka gati projektin e saj më të ri muzikor.

Këngëtarja Enca Haxhia e ka gati në përfundim projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo nëpërmjet një videoje, pak para lansimit në Youtube, ka treguar se kënga e saj e re shumë shpejtë do të publikohet.

Kënga titullohet “Mwah” dhe vjen i realizuar edhe në anën vizuele, pra me videoklip.

Video Player