Emina Çunmulaj në lot tregon sa para ka dhuruar për të prekurit nga tërmeti

Emina Çunmulaj ka bërë publike shumën e parave të dhuruar për viktimat e tërmetit.

Si shumë personazhe të shoubizit edhe Emina Çunmulaj ka dhuruar një shumë të madhe parash për personat e prekur nga tërmeti që trondit Shqipërinë javën e kaluar.

ë një lidhje ‘live’ me Skype në emisionin special të NIN-it për mbledhje fondesh për Shqipërinë, ajo njoftoi se dhuron 10 mijë dollarë për popullin shqiptar.

Gjatë lidhjes direkte ajo nuk u përmbajt dot dhe filloi të qaj, teksa njofton se shumë shpejt do vjen në Shqipëri për të bërë atë q ia do zemra.