Emily Ratajkowski pozon gjysmë e zhveshur

Emily Ratajkowski ka arritur të tërheq sërish vëmendje.

 

Emily Ratajkowski është një nga modelet më të kërkuara në mbarë botën, dhe vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat edhe në rrjete sociale.

Modelja e cila është e ndjekur nga më shumë se 20 milionë vetë në Instagram, së fundmi publikoi një fotografi gjysmë e zhveshur ku mban gjoksin me duar.

Emily është e angazhuar edhe me projekte filmike, filmi i fundit ku ajo morri pjesë ishte ‘Lying and stealing’.