Emily pa jelek në karantinë

Emily Ratajkowsski ka treguar gjoksin e saj të madh derisa është shfaqur pa jelek dhe vetëm në pizhame bashkë me burrin e saj Sebastian Bear-McClard

 

Ajo asnjëherë nuk ka ngurruar për t’i treguar asetet e saj.

Emily Ratajkowski është paraqitur seksi në një fotosesion me burrin e saj Sebastian Bear-McClard të martën, ku ata kanë reklamuar pizhamet e tyre që vinë nga linja e bikineve Iamorata.

Modelja (28) është shfaqur pa jelek duke e bërë këtë reklamë edhe më seksi për t’u shikuar.