Elvana Gjata publikon dy prej këngëve të shumë pritura, ‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’

Pas dokumentarit i cili u publikuar mbrëmë, Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë se është një artiste e kompletuar.

Komnetet pozitive nuk kanë munguar edhe përkrahja e familjarëve, kolegëve e fansave është e pashmangshme, shkruan lajmi.net

Ata me padurim kanë priture dhe publikimin në Yotube të tri këngëve të saj pjesë e albumit të fundit ‘3’ numër ky që këngëtaren e lidhë me shumë gjëra.

‘Gjërat kanë ndryshuar’ dhe ‘Festojmë’ janë dy projektet muzikore që sapo janë lansuar në kanalin zyrtar në Youtube ndërsa me padurim po pritet publikimi i këngës së tretë./Lajmi.net/