Elvana Gjata në top-formë në fotosesionin e fundit

Elvana Gjata është veshur me shumë stil.

Këngëtarja Elvana Gjata e ka realizuar një fotosesion të ri.

Ajo ka zgjedhur të vishet me shumë stil e në pozat që ka marrë duket në top-formë. Duke qenë se ajo rreth vetes ka një numër të madh fansash, pëlqimet e komentet pozitive nga ta nuk kanë munguar.

Elvana po shijon suksesin e saj në muzikë dhe fansave po u qëndron pranë me publikimin e imazheve të tilla në rrjete sociale.

View this post on Instagram

🐐

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on