Elvana Gjata duket ‘përvëluese’ në këtë veshje

Elvana Gjata u shfaq atraktive në fotografitë e fundit.

Elvana Gjata është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Padyshim, rëndësi të veçantë ajo i jep paraqitjes para publikut, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit disa imazhe nga paraqitja në një nga koncertet e saj të fundit.

Ajo kishte veshur një bodysuit gri, në të cilin kishte vënë në plan të parë këmbët seksi dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, “A m’don” titullohet projekti i fundit muzikor nga Elvana Gjata, këngë kjo e shoqëruar edhe me klip.