Elena Ora vazhdon pushimet në Turqi, duket seksi në pozën me bikini

 Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, këtë verë ka zgjedhur që pushimet t’i kaloj në disa vende të ndryshme.

  Destinacioni i radhës për të ka qenë Turqia dhe nga atje sigurisht se nuk kanë pasur se si të mungojnë fotot.

Në një prej tyre Elena duket seksi në bikini e shtrirë derisa po merr rreze dielli.

“Turqia”, ka shkruar ajo pranë postimit në të cilin shfaqet po ashtu me shumë stil.

 

 

View this post on Instagram

 

Turkey ?? ✨?

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on