Ekskluzive: Pamje nga vendi ku po kurorëzohet Kresha

Reperi MC Kresha sonte do ta kurorëzojë me martesë lidhjen e tij me Erzinën.

 Çifti e kanë mbajtur krejtëisht sekrete martesën e tyre, dhe sonte po kurorëzohen në një ceremoni tejet private.

Megjithatë, në media kanë dalë fotografi se si do të duket Erzina në ditën e martesës së saj.

Ndërkaq Grand Decor, kompania që është marrë me organizimin e ceremonisë ka publikuar në Instagram disa fotografi prej vendi të cilin Kresha e Erzina e kanë zgjedhur për t’i dhënë fund beqarisë.