Ekrem Kryeziu: Ja pse nuk u bëra këngëtar?! (VIDEO)

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel i ftuar ishte regjisori i njohur Ekrem Kryeziu.

Gjatë emisionit ai rrëfen edhe arsyen se çka e ndaloi të bëhet një këngëtar dhe cila ishte ëndrra e tij që i mbeti peng për tërë jetën./GazetaTribuna/