Edon Zhegrova zbulon datën kur motra e tij do publikojë projektin e ri

Valza Zhegrova së shpejti vjen me një tjetër këngë.

Valza Zhegrova është nga emrat e ri në skenën e muzikës shqiptare, por imazhi dhe zëri saj i ëmbël kanë fituar simpatinë e publikut.

 Në fund të kësaj jave këngëtarja sjell për publikun një tjetër këngë, këtë e konfirmoi vëllai i saj futbollisti Edon Zhegrova përmes një postimi në Instagram.

Ai shkroi “Të dielën motra ime vjen me një këngë të re, mezi po pres publikimin pasi jam në dashuri me këtë, e çmendur”.