Edhe Rovena e prek “zogun” (FOTO)

Këngëtarja Rovena Stefa, ka befasuar sot me një foto që e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Rovena shihet në një foto duke e prekur “zogun” dhe ka lënë një mbishkrim duke thënë se kjo i pëlqen.