E veshur në të brendshme, Kim njofton për koleksioni e ri të “Skims”

Kim Kardashian reklamon më së miri produktet e saj.

Kim Kardashian me anë të një postimi në Instagram, njofton për lansimin e koleksionit të saj të ri.

Ylli televiziv po tregohet e suksesshme me markën e saj “Skims”, pasi ka lansuar disa koleksione prej saj dhe ka arritur numër të madh shitjesh të tyre.

Së fundi, ajo pozoi me të brendshme dhe një palë sandale të larta e ulur në shtrat, teksa po shikonte në telefon.

Me atë imazh, Kim njoftoi se koleksioni i verës i “Skims” tashmë ka dalë në treg.

Kim Kardashian është e martuar me reperin Kanye West dhe bashkë kanë katër fëmijë. E gjithë familja qëndruan bashkë në shtëpinë e tyre, në këtë periudhë pandemie.