E vërteta e fshehur e Ledri Vulës (Video)

Klan Kosova nga kjo e premte fillon me ciklin e dokumentarëve kushtuar personazheve publike. I pari protagonist do të jetë reperi Ledri Vula.

Rrëfimi nga fillimi i karrierës. Si u bë ai pjesë e grupit Skillz e pse i dha fund prezencës brenda tij. Pse i prishi raportet me Skivin e Babastars? Si ndikuan problemet dhe rrahjet me OTR dhe ish të dashurin e Dafina Zeqirit.

Pse pauzoi e çfarë bëri gjatë asaj kohe? Kur vendosi të rikthehej në heshtje pa i treguar askujt. Lidhjet e famshme të dashurisë me femra të njohura. E vërteta e fshehur e yjeve, të premten në ora 21.00.