E pabesueshme! Më e bukura për Getin nuk është Marina

Reperi i njohur Getoar Selimi ka publikuar në rrjete sociale një foto me vajzën e motrës së bashkëshortes së tij Marinës, Jorin.
Ata janë shfaqur së bashku në këtë foto mjaft të buzëqeshur. Krahas fotos reperi ka shkruar:

“Me ma te bukuren,”-përfundon Geti. Nuk është hera e parë që ai tregon se marrëdhënia e tij me familjen e Marinës është mjaft e ngushtë dhe e afërt./