E dhimbshme: Ekrem Kryeziu kujton vuajtjet kur nuk kishte para as për bukën e gojës! (VIDEO)

Këtë edicion në emisionin LEMzA me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel i ftuar ishte regjisori i njohur Ekrem Kryeziu.

 

Ai gjatë intervistës me shumë dhembje kujton vuajtjet e së kaluarës. momentet kur nuk kishte para për bukën e gojës dhe detyrohet të qëndroj 5 ditë pa ngrënë ushqim./GazetaTribuna/