Dua merr gur të çmuar dhuratë nga i dashuri me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja Dua Lipa sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast urimet e shumta nuk kanë munguar, e as dhuratat. Dua ka pranuar një gur të çmuar nga i dashuri i saj i ri Anwar Hadid.

Dua është e lindur më 22 gusht të vitit 1995 në Londër, nga prindërit Dukagjin dhe Anesa Lipa.