Dua Lipa me stil të ri flokësh

Dua Lipa ka ndryshuar sërish stilin e flokëve.

 

Këngëtarja përveç arritjeve të saj në muzikë njihet edhe si një artiste që mundohet të rri në hap me modën vazhdimisht.

Prishtinasja ka eksperimentuar mjaft shpesh me flokët e saj, dhe ajo ka ndryshuar stilin sërish duke u kthyer në një bjonde baluke, ndryshim ky që u pëlqye nga fansat e saj.

Ndryshe, sa i përket muzikës kënga e fundit nga Lipa titullohet ‘Physical’ dhe nëse nuk do ndryshojë diçka pas përhapjes së koronavirusit albumi i saj i ri pritet të publikohet në fillim të prillit.