Dhurata Dora bashkëpunim me Maitre Gims

Dhurata Dora sërish me një bashkëpunim ndërkombëtar.

Dhurata Dora pas suksesit të hatashëm që kishte me Soolking në këngën ‘Zemër’, këngëtarja tani është duke punuar me francezin Maitre Gims për projektin e ri.

Nëse ky projekt do finalizohet atëherë padyshim do jetë një nga hitet e vitit 2020, kur dhe pritet të lansohet kënga, e cila do të titullohet ‘Te quiero’.

Lajmin e ka bërë të ditur DJ Assad i cili punon me artistin francez dhe të tjerë emra të njohur si Ozuna, J Balvin.