Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur, bën lëvizje provokative para pasqyrës

Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet.

 15:30 | 17 Gusht 2019

Dafina Zeqiri nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja Dafina Zeqiri është tejet aktive sa i përket muzikës, mirëpo edhe me provokime të vazhdueshme nuk po e lë keq, shkruan lajmi.net.

Ajo në rrjete sociale po publikon imazhe të ndryshme të cilat shpesh herë përcillen me kritika.

Mirëpo Dafina fansave që e përkrahn po u qëndron gjithmonë afër. Para disa minutash ajo i ka bërë disa lëvizje provokative para pasqyrës dhe shihet gjysmë e zhveshur në këtë postim.

Dafina ndër të tjera po shijon suksesin e bashkëpunimit me Taynën.