Cozman i jep fund “zisë” për Tunën, shfaqet me të dashurën e re?

Reperi Cozman është emër shumë i pëlqyer për publikun.

Ai është shumë aktiv si me mbrëmje muzikore ashtu edhe me projekte të reja, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë, reperi kishte lënë pas çdo angazhim dhe ia kishte kushtuar atë natë tërësisht familjes.

Në rrjete sociale, reperi ka postuar disa video në të cilat tregonte atmosferën që po mbretëronte në ambientin ku po qëndronte bashkë me familjarët.

Në një moment, ai shihet shumë afër me një vajzë të cilën me aq sa shihej po e puthte në buzë, e që duhet të jetë e dashura e tij.

Kujtojmë që prej ndarjes nga Tuna, reperi nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re, se a është kjo vajza që ia ka rrëmbyer zemrën atij, mbetet të shihet në vazhdim.