Çiljeta si Beyonce në klipin e ri (Foto)

Çiljeta ka zbuluar pamjet e para për videoklipin me Noizyn, dhe ky detaj menjëherë bie në sy.
‘Gangsta Love’ kënga nga dyshja Noizy dhe Çiljeta Xhilaga po vjen me videoklip mjaft ‘gangsta’.

Në fotografinë e postuar nga Çiljeta, ajo shihet bashkë me Noizyn në një sulm me armë, por menjëherë vjen në mendje Beyonce, transmeton Lajmi.net.

Edhe për nga veshja e Çilit edhe poza të në të cilën ata janë, kujton Beyoncen në posterin paralajmërues të turneut ‘On the Run’ dhe veshjen e hapjes së këtij turneu.

bey3 bey