Cila ishte kënga e parë e Leonora Jakupit?

Këngëtarja Leonora Jakupi e ftuar në emisionin “Si n’shpi”, ndau shumë ngjarje dhe momente interesante nga jeta e saj private por edhe ajo profesionale!

Përgjatë bisedës ajo ndau me shikuesit edhe fillimet e saj si këngëtare.

Cila ishte kënga e saj e parë?

Si e filloi ajo karierën muzikore?

Cilët ishin bashkëpuntorët e saj?

Ndiqni përgjigjjen e saj në linkun e mëposhtëm!