Çfarë postoi Jennifer Aniston që mori 8.5 milionë pëlqime ende pa u bërë 24 orë?

Oh, sa bukur. E dashuroj këtë fototgrafi”, “Është shumë bukur t’ju shohësh bashkë”, “Adhurim”, “Sa dashuri kjo foto”, “Motrat…” e qindra-mijëra komente që vazhdojnë në këtë foto që aktorja e njohur postoi në Instagramin e saj.

 

Jennifer Aniston, Courteney Cox dhe Lisa Kudrow, në një foto. Koleget nga seria “Friends” i bënë të gjithë për vete ndërsa postuan këtë imazh, i cili në më pak se 20 orë ka regjistruar rreth 8.5 pëlqime.

“Përshëndetje nga vajzat nga ana tjetër e korridorit”,- shkruan Jennifer me foton e ribashkimit të Phoebe, Monica dhe Rachel.

Në më pak se pesë orë nga publikimi, fotografia ka fituar më shumë se pesë milionë pëlqime.

Komentet e fansave vijojnë dhe sidomos kërkesa e tyre që seriali të rikthehet sa më shpejt.