Capital T paralajmëron albumin e katërt me radhë

Capital T po vjen me album të ri.

Reperi i njohur Capital T ka njoftuar nëpërmjet një postimi se po vjen me album të ri.

Ky është albumi i katërt me radhë i tij dhe pritet të publikohet në vitin 2020.

“ALBUMI I 4’t me ren po vjen ??2020 / shume ndryshe ??✍?”, ka shkruar Capital T pranë postimit të bërë.

Kujtojmë se ai njihet si një person i cili u ndihmon shumë njerëzve në nevojë. Së fundmi u ka dalë në ndihmë edhe të prekurve nga tërmeti në Shqipëri.