Capital T nuk do të jetë aktiv në rrjete sociale dhe kjo është arsyeja

Capital T ka vendosur të mos jetë aktiv në rrjete sociale.

Reperi i njohur Capital T ka vendosur që të shkëputet paksa nga rrjetet sociale.

Arsyeja se përse ai do të qëndroj pasiv është fakti se po punon për projektin e radhës. Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Kërkoj falje që skom qasje në asnjë mjet komunikimi këto ditë, sepse do jem në xhirime për projektin e radhës. Kangën pe dini cilën. Shihemi së shpejti”, ka shkruar Kapo.