Capital T i lumtur pas koncertit: Mos hiqni dorë nga ëndrrat

Capital T ka publikuar disa pamje nga koncerti i tij madhështor.

Para dite ditësh reperi shqiptar, Capital T e ka mbajtur një koncert madhështor në Tiranë.

Një numër i madh i njerëzve kishin zgjedhur të merrnin pjesë, e ëndrra e tij u bë realitet.

 Capital T zgjodhi që nëpërmjet Instagramit të ndajë me ndjekësit disa nga momentet e asaj mbrëmje, të përmbledhura në fotografi.

Pranë postimit ai u ka thënë fansave që kurrë të mos heqin dorë nga ëndrrat e tyre.

View this post on Instagram

— Kurr mos hiqni dore nga andrrat, faleminderit @albanskenderaj @majkaveli e @ylllimani qe e ndate skenen me mu do jem aty per ju sa here ju duhem faleminderit @connext_albania dhe faleminderit ekipit me t’cilet jemi lidh si nje familje sepse punuam me zemer dhe suksesi s’eshte vetem i imi edhe pse koncerti ishte i imi. faleminderit krejt juve qe ishit aty dhe deshmuat se shqiptaret kan potencial te organizojne dicka te nivelit boteror pa asnje gabim, jam shume i lumtur qe ne e beme kete gje dhe uroj qe te kete edhe shume koncerte tjera nga koleget e mi qe shume prej tyre krijojn muzike fantastike ?? kisha pase qef me m’tregu ne komente si e keni perjetu #TIMECAPSULE experience dhe faleminderit qe u bete pjese e endrres time. Ju dua KAPO

A post shared by Capital T (@truekapo) on