Burak Ozçivit në Cannes për prezantimin e serialit të ri

Aktori turk është shumë i pëlqyer edhe për publikun shqiptar.

 

Burak Ozçivit është aktor shumë i pëlqyer edhe për publikun shqiptar, ai u bë i njohur në ekranet shqiptare me rolin e tij të ‘Kemalit’ në serialin ‘Kara Sevda’.

Aktori turk është duke punuar tani për serialin e ri të cilin tashmë e ka prezantuar në qytetin francez Cannnes.

‘The Otomman’ titullohet seriali i ti që pritet të dal në vizion gjatë javëve të ardhshëm dhe Burak do ketë rolin kryesorë.