Bukuria e Kidës shtynë ndjekësit të bëjnë dedikime për të

Kida duket shumë atraktive në postimin e fundit.

 

Kida është nga artistet më simpatike të estradës, zëri dhe paraqitja e saj skenike e bëjnë artisten një emër shumë të dashur për publikun.

Ajo orë më parë ka bërë një postim në Instagram, ku shihet shumë elegantë në një parë xhinse dhe një bluzë ngjyrë portokalli.

Kida të merr vëmendjen me elegancën në imazhin e ndarë, madje ajo ka shtyrë ndjekësit të bëjnë dedikime për të.