“Britania e humbi Meghan Markle një javë pas dasmës”

Autori i biografisë së Meghan Markle ka disa pretendime për dukeshën.

Britania ‘humbi Meghan Markle brenda një jave’ nga dasma e saj pasi ajo u shndërrua nga një ‘aktiviste serioze e të drejtave të njeriut’ në ‘vajzë atraktive të Princit Harry’, ka pohuar një biograf mbretëror, shkruan Daily Mail.

Eksperti mbretëror Sean Smith u paraqit tek Lorraine për të diskutuar librin e tij të ri, “Keqkuptimi Meghan”, ku ai tha se Dukesha e Sussexit, 39 vjeçe, kishte qenë ‘një person shumë serioz’ para se të takonte Dukën, 35 vjeç.

Ai këmbënguli “Ndjenja ime kur shkrova librin është se e humbëm atë brenda një jave në të vërtetë. Ishte e jashtëzakonshme. Këtu ishte një grua që kaloi nga të qenit aktiviste e të drejtave të njeriut, në një person atraktiv të Princit Harry, brenda një jave”.

Ndërkohë biografi shtoi se ai kurrë nuk mendon se mund t’i shikojë Dukën dhe Dukeshën, të cilët aktualisht jetojnë në rezidencën e tyre prej 14 milionë dollarësh në Santa Barbara, duke u kthyer në detyrë si mbretër që punojnë me kohë të plotë.

Sean mbrojti Meghan, e cila ishte duke punuar si aktore në shfaqjen TV Suits kur u takua me Princin Harry.

Biograi mbretërore shpjegoi: ‘Ajo ishte një person shumë serioz para se të takonte Princin Harry. Princi Harry nuk hyn në librin tim deri në faqen 175.

“Në atë kohë, Meghan kishte marrë një ovacion të drejtuar nga sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara”, deklaron Sean.

Ndërsa, Lorriane tha se ajo po theksonte bamirësi të jashtëzakonshme, por u hodh nën hije nga intervista e saj.

Sean thotë se nuk mendon që ndonjëherë t’i shohë çiftin të kthehen në jetën e mëparshme.

Po ashtu, ai pretendon se Britania e ka trajtuar Meghanin si një tjetër person, por prezantuesja e kundërshtoi.