Blerona udhëheq emisionin e tij, Labi tregon se a ka rivalitet me të (Foto)

Të dy janë moderatorë shumë të njohur. Dikur ata punonin së bashku.

Bëhet fjalë për Labinot Gashin-Labin dhe ish kolegen e tij Blerona Zeqiri, transmeton Gazeta Tribuna.

Tani punojnë në televizione të ndryshme dhe Blerona udhëheq emisionin që Labi kishte në RTV21.

Mirëpo, kjo nuk është problem për ta. Labi e Blerona vazhdojnë të kenë raporte të mira me njëri-tjetrin.

Labi në profilin e tij në Instastory ka publikuar një fotografi ku është së bashku me Bleronën dhe ia uron ditëlindjen.

‘HBD Zemrush’, kishte shkruar Labi.

labi-blerona_1492676557-5629878