Bleona ironizon me ‘mbretëreshat’ e estradës (Foto)

Këngëtarja Bleona Qereti gjithmonë gjenë një mënyrë si të bie në qendër të vëmendjes me veprimet që bën.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona ka publikkuar imazhe me një kurorë në kokë, me të cilën ironizoi koleget, shkruan lajmi

 

 

 

Emra si Enca Haxhia, Morena Taraku, e të tjera shfaqin shpeshherë simbolin e kurorës dhe e quajnë veten ‘King’, në vend të ‘Queen’.

 

 

 

 

Duke e parë këtë ‘garë’, Bleona publikoi foton duke ‘thumbuar’ me disa fjalë “Tu kujtoj disa prej jush se kush është #mbretëresha e vërtetë”.