‘Bijt’ e shqipes’, Elinel vjen me një super bashkëpunim

Elinel ka lansuar projektin e ri muzikor.

Elinel dje bëri të ditur se sot do publikoj këngën e re e cila do jetë një duet, reperi siç kishte njoftuar, minuta më parë lëshoi projektin.

Reperi ka bashkëpunuar me Genc Prelvukajn për këngën ‘Bijt e shqipes’ këngë kjo ku dyshja interpreton mes rreshtave karakteristikat e shqiptarëve nga jugu në veri.

Kënga është punuar nga producenti Cricket, ndërsa për tekstin janë përkujdesur vetë artistët.

Në videon e më poshtme mund ta dëgjoni ‘Bijt’ e shqipes’ nga Elineli dhe Genci.