Bella Hadid tregon figurën trupore në fustanin rrjetë

Bella Hadid la të gjithë pa fjalë me paraqitjen e radhës.

Bella Hadid së fundi ka sfiluar në pasarelë e veshur me një fustan të zi rrjetë.

 Modelja me anë të fustanit transparent nuk i linte aspak vend imagjinatës, ndërsa tregoi edhe një herë format për mrekulli.

Në sfilatën e “Jean-Paul Gaultier ajo shkëlqeu sikurse edhe në të tjerat, ndërsa tha se ëndrra e saj u bë realitet.

Bella e quajti artist, vizionar dhe gjeni dizajnerin, ndërsa i duket e pabesueshme se sfiloi për të.