Bebe Rexha tallet keq me Donald Trumpin

Bebe Rexha është tallur keq me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.
Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, nëpërmjet disa postimeve në Instastory ka zgjedhur të tallet me Donald Trumpin.

Bebe ka përdorur disa efekte të SnapChatit dhe i ka vendosur në fytyrën e Trump të cilat e bënin të dukej qesharak.

Bebe në Instagram është aktive dhe shpesh publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria. Këngëtarja shqiptare nëpërmjet tyre edhe provokon.

Sa i përket muzikës ka qenë e angazhuar po ashtu.