Beatrix Ramosaj pozon atraktive, duket se nuk ka veshur fare reçipeta

Beatrix Ramosaj duket seksi në foton e fundit.

 

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj nuk po i ndal pozat provokative.

Ajo e ka ndarë me ndjekësit një imazh ku shihet shtrirë teksa është rregulluar deri në detaje dhe pavarësisht kësaj është diçka tjetër që bie në sy.

Bëhet fjalë për gjoksin dhe faktin se ajo duket sikur nuk ka veshur fare reçipeta.

Këngëtarja kohët e fundit ka qenë aktive me publikimin e imazheve të tilla. Komentet e ndryshme pozitive nuk mungojnë andaj Beatrix nuk po i zhgënjen fansat.